Dočasný provoz

Autobazar Liberec

> 1. a 8. 5. ve státní svátek máme zavřeno. Dovoz aut se zákazníkem Jablonec nad Nisou

garos-skoda-octavia  Už jste navštívili několik autobazarů, kde vás po telefonu ujistili, že je vše v pořádku a nakonec odjeli s prázdnou? Ušetřete si čas, námahu a drahocenné peníze za palivo a obraťte se na nás! Nedůvěra lidí v autobazary, které nabízí vozidla se stočenými kilometry a v řadě případů velmi špatným technickým stavem, a rozdílný pohled na kvalitu dovezených automobilů nás přivedl k zavedení nové služby – dovozu konkrétního automobilu ze zahraničí přímo se zákazníkem. V tomto případě máte Vy jako zákazník plnou kontrolu nad celým procesem výběru a dovozu automobilu z EU. 

dovoz banner cena1

Po praktických zkušenostech s našimi klienty doporučujeme postupovat následovně:

Najděte si konkrétní automobil na webových stránkách: mobile.de; pkw.de; autoscout24.com; automobile.de; autos.trovit.de; auto.de a zašlete nám odkaz na stránku vybraného vozu pro celkovou kontrolu výhodnosti nákupu – ověříme, zda se nejedná o podvodníka (kterých je v poslední době čím dál více), porovnáme nabídku vozidel na trhu v zahraničí. Doporučení pro výběr: sledujte jen inzeráty s úplnou kontaktní adresou včetně fungujícího telefonního spojení (nejjednodušší test je pouhé prozvonění).

Vámi vybraný vůz Vám telefonicky a písemně zamluvíme, abychom se vyvarovali zbytečné jízdě pro automobil, který je už prodaný (zároveň Vám zjistíme odpovědi na otázky typu: další specifická výbava, původ vozu, odhlášení z registru dané země, úplnosti servisní knížky, případně dispozice faktur za servis, počet klíčů, atd.)

Vyberte si místo a čas, kde Vás vyzvedneme a vyrazíme společně pro Váš budoucí automobil. Po příjezdu na místo prodeje Vám pomůžeme fyzicky zkontrolovat stav vozidla (havárie, povodeň, změněné číslo karoserie, změněný stav km, atd.), zkontrolujeme kupní smlouvu, servisní knihu, případně protokol o technické kontrole. Následně si vybraný vůz koupíte za vlastní finanční prostředky.

Vozidlo Vám dovezeme do ČR, v případě, že budete chtít využít naše kompletní služby, vyřídíme za Vás STK, emise, registraci vozidla, zařídíme nejvýhodnější pojištění – povinné ručení i havarijní pojištění u většiny pojišťoven, a na přání vozidlo vyčistíme, vyleštíme a předáme „jako nové“

Buďte připraveni! Vzhledem k velké kupní síle je většina kvalitních a výhodných aut prodána již následující den. Musíte proto být připraveni pro Vámi zvolený automobil vyrazit ve většině případů následující den. Naše firma je schopna zvolený automobil rezervovat maximálně na 48 hodin s garancí úspěšné koupě.

 

Naší nabídku vozidel na skladě naleznete zde.

Umíme profinancovat Vámi vybraný automobil, který je ještě v zahraničí.

Stačí Vám pouze záloha ve výši akontace a můžete pro vůz vyrazit. Více při konzultaci.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky +420 777 889 766 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Martin Křivánek a celý tým GarosAuto!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.