Vítejte v GarosAuto

komisní prodej autobazar Liberec GarosAuto 

Přivezte Vaše vozidlo do autobazaru GarosAuto v Liberci a my se postaráme o jeho prodej. Automobil kvalitně nafotíme, umístíme na nejnavštěvovanější místa na internet a vystavíme na ploše našeho autobazaru. Zprostředkujeme prodej Vašeho ojetého vozu bez ohledu na jeho značku, stáří a cenu. Nezapomeňte s sebou přinést veškeré potřebné doklady.

Navštivte autopůjčovnu a autoservis s vlastní odtahovou službou GarosAuto v Jablonci nad Nisou a autobazar s autopůjčovnou v Liberci.  Našim cílem je nabídnout profesionální a kvalitní služby pro motoristy. V příjemném prostředí, u šálku dobré kávy, se Vám náš tým profesionálů bude věnovat ve všech našich nabízených službách, jak jen nejlépe dokáže.

Na trhu působíme již od roku 1998, kdy jsme se začali specializovat na dovoz aut z Německa a postupem času rozšířili svou působnost na komplexní služby pro motoristy. Všechna námi dovezená a nabízená vozidla jsou důkladně prověřena a garantujeme jejich technický stav, počet ujetých kilometrů a původ.

Na Vaší návštěvu se těší tým Garos Auto Liberec a Jablonec nad Nisou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.