Služby

Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby kolem jejich vozu. Snažíme se jim být partnery v jakékoli situaci.
Autobazar

Ať už hledáte auto pro manželku, auto pro seniora nebo první auto pro dítě, v našem autobazaru si jistě vyberete. Pokud chcete vyměnit staré auto za nové, můžete ho u nás prodat.

Komisní prodej
Auto umístíte do našeho autobazaru, ale stále ho vlastníte. My ho nabídneme na inzertních serverech, našem webu a na sociálních sítích autobazaru. Prodej auta zprostředkujeme stejně jako byste svěřili prodej bytu realitnímu makléři.

Výkup vozidel
Další možností je auto prodat okamžitě. Výkup vozidla za hotové je vhodný, pokud potřebujete peníze z prodeje auta rychle a nechcete čekat. Vykupujeme vozy všech značek.

Pojištění

Zajišťujeme povinné ručení, havarijní pojištění a doplňková pojištění vozidel od pojišťoven Generali Česká pojišťovna, ČSOB pojišťovna, ČPP, Direct pojišťovna, Allianz a další. Nabízíme levné pojištění auta okamžitě tak, abyste s ním mohli ihned po zakoupení odjet.

Autoservis

Pokud si chcete nechat zkontrolovat auto nebo provést pravidelný servis, je vám k dispozici náš autoservis v Jablonci nad Nisou, 15 minut od autobazaru. Zajišťujeme STK a emise včetně přípravy a kontroly vozu. Samozřejmostí je servis brzd, pneuservis, výměna oleje a další. V případě autonehody nám můžete svěřit k vyřešení celou pojistnou událost.

Autopůjčovna

Pokud chcete vyrazit na dovolenou nebo na služební cestu, a vaším autem nemůžete, sáhněte po vozu v autopůjčovně. Nabízíme vozy od malých aut jako Škoda Fabia, přes Opel Astra combi a Škoda Octavia až po devítimístnou dodávku. Půjčte si minibus pro 9 osob a vyrazte na dovolenou s přáteli.

Navštivte nás v Liberci

Najdete nás v ulici České Mládeže 594/33, vjezd z hlavní ulice, hned vedle ručního mytí.